Recenze

RECENZE PRVNÍCH ČTENÁŘŮ

"Fotografie Jany Pechlátové jsou nádherné a probouzí samy o sobě fantazii, ale ve spojení s textem je to něco opravdu jedinečného. Nedokázala jsem si představit, jaký zážitek mi kniha zprostředkuje a jak mě kniha zaujme. Příběh, který se rozvíjí na stránkách a zároveň ve fotografiích je strhující . Můžu jen doporučit tento výlet do říše fantazie, které Jana tak mistrně dokáže zprostředkovat." Magda C

"První večer jsem si chtěla přečíst jen pár stránek, ale přečetla jsem to celé jedním dechem! Slzy a husí kůže. Ta kniha je neskutečně dobrá! Takovej Pán prstenů pro ženy!" Tereza N.

"Měla jsem tu čest číst připravovanou fotoknihu Země Altairu a jako fanda nejen Janiných fotek, ale i nadšenec fantasy mohu s čistým svědomím říct, že se Janě vážně vydařila. Ve fotoknize na vás čekají nejen skvělé fotky, přičemž nad mnohými se mi tajil dech a určitě si každý najde tu svou oblíbenou fotografii či sérii, já 100% našla, ale navíc fotografie doplňují příběhy. Příběhy, které jednou dokreslují atmosféru fotografie, jiné vás zalijí kupou emocí a u některých si řeknete: To jsem na konci příběhu? Jak to? Kde to pokračuje? Tak na shledanou v Zemi Altairu." Nela H.

"Láska, nenávist, touha, prohra, odhodlání, síla, oddanost, nepřátelství, smrt... Tak jiný svět a přesto tak podobný tomu našemu. Krásně a barvitě napsané příběhy, které se spojí v jeden a přesto nechávají velký prostor pro vlastní fantazii. Nádherné fotografie zachycující nejen obraz ale odhalující duši..." Veronika F.

"Měla jsme tu čest být jednou z prvních čtenářek Janiny knihy. Pro mě je jednou z nejlepších fotografek u nás, takže o kvalitě fotek jsem nepochybovala. Ale Jana je i výborná vypravěčka. Příběhy psané její rukou jsou velice čtivé a plné barvitých detailů, stejně jako její fotky. Po přečtení každé kapitoly jsme se nemohla dočkat té další. A jednotlivá vyprávění ve mne vždy zanechala nějaký pocit nebo podnět k zamyšlení. Její kniha prostě nesmí chybět v mé knihovně." Bibora